Drobečková navigace

Úvod > Reference

Reference


Mezi nejvýznamnější zákazníky patří:

GasNet, s.r.o. NET4GAS, s.r.o. Pražská plynárenská Servis Distribuce a. s.

Pro společnost provádíme GasNet, s.r.o. rekonstrukce a výstavby nových NTL, STL a VTL plynovodů, opravy stávajících plynárenských zařízení a VTL regulačních stanic. Dále držíme 24hodinovou pohotovostní službu, při které máme připravené minimálně dvě party.

Pro společnost Pražská plynárenská Servis distribuce a. s. realizujeme rekonstrukce, opravy a výstavby NTL a STL. Také zajišťujeme opravy úniků plynu v Praze a okolí.

 

Pro společnost NET4GAS s.r.o. provádíme rekonstrukce a opravy VVTL plynovodů. Realizujeme například výřezy vad a rekonstrukce vysokotlakých plynovodů, úpravu čisticích komor, výrobu a vsazování trasových uzávěrů, zajištění filtrace a dalších úprav na vysokotlakém plynovodu.

 

Kromě dalšího se podílíme i na přeložkách stávajících plynovodů například při výstavbách dálnic a silničních obchvatů a zabýváme se výstavbou nových inženýrských sítí pro budoucí zástavby.

 

Nejvýznamnější stavby, které společnost Výstavba sítí Kolín a. s. realizovala v posledních letech rozdělená dle oblastí:

Vodovod a vodovodní přípojky Pašinka

Vodovod a vodovodní přípojky Pašinka

Zákazník: Obec Pašinka, Pašinka 10, 280 02 Pašinka Cena: 27 747 698,- Kč

Více

Publikováno 12. 5. 2022 14:19

Hradištko – Kersko: vybudování vodovodu

Hradištko - vybudování vodovodu

Zákazník: Obec Hradišťko, Hradišťko 642, 289 12 Sadská Cena: 12 293 652,- Kč

Více

Publikováno 12. 5. 2022 13:42