Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Reference

Reference


Mezi nejvýznamnější zákazníky patří:

GasNet, s.r.o. NET4GAS, s.r.o. Pražská plynárenská Servis Distribuce a. s.

Pro společnost provádíme GasNet, s.r.o. rekonstrukce a výstavby nových NTL, STL a VTL plynovodů, opravy stávajících plynárenských zařízení a VTL regulačních stanic. Dále držíme 24hodinovou pohotovostní službu, při které máme připravené minimálně dvě party.

Pro společnost Pražská plynárenská Servis distribuce a. s. realizujeme rekonstrukce, opravy a výstavby NTL a STL. Také zajišťujeme opravy úniků plynu v Praze a okolí.

Pro společnost NET4GAS s.r.o. provádíme rekonstrukce a opravy VVTL plynovodů. Realizujeme například výřezy vad a rekonstrukce vysokotlakých plynovodů, úpravu čisticích komor, výrobu a vsazování trasových uzávěrů, zajištění filtrace a dalších úprav na vysokotlakém plynovodu.

Kromě dalšího se podílíme i na přeložkách stávajících plynovodů například při výstavbách dálnic a silničních obchvatů a zabýváme se výstavbou nových inženýrských sítí pro budoucí zástavby.

Nejvýznamnější stavby, které společnost Výstavba sítí Kolín a. s. realizovala v posledních letech rozdělená dle oblastí:

Reko MS Čáslav – Čeplova + 5

Reko MS Čáslav

Zákazník: GasNet, s.r.o. Cena: 17 201 204,40 Kč bez DPH

Více

Publikováno 12. 5. 2022 14:25

Stavební úpravy STL plynovodů a přípojek Pod Krejcárkem - Novovysočanská

Stavební úpravy STL plynovodů a přípojek Pod Krejcárkem

Zákazník: Pražská plynárenská Servis distribuce, a. s. Cena: 29 274 000,- Kč bez DPH

Více

Publikováno 12. 5. 2022 14:24